Kvaliteetne puitmaterjal

Naturali ehituspuit ja katusefermid toodetakse Eesti ühes moodsaimas ja püsivalt arenevas tootmiskompleksis järgides hoolikalt valdkonna kvaliteedistandardeid.

Tugevussorteeritud höövelmaterjal

Kvaliteetse tugevussorteeritud toodangu tagab automaatne tugevusmõõtmine ja visuaalne topeltkontroll. Tugevussorteerimine toimub Rootsi ettevõtte Rosens Visons AB kvaliteetsete masinate abil.

Tugevussorteeritud höövelmaterjali toodame mõõtudes 45X70/95/120/145/170/195/220/245

Toodangu olemasolu laos sõltub toormaterjali saadavusest.  

Osta tugevussorteeritud höövelmaterjali

Höövelmaterjal, tuulekasti-, välisvoodri-, sisevoodri- ja terrassilauad

Natural AS omab Eesti ühte moodsaimat ja võimsamat höövelveskit, millega me suudame töödelda minutis ligi 270 jm materjali. Sellest tingitult väikseid koguseid eritellimusena ei tee, aga kui kogus on piisavalt suur, siis saame hööveldada ka profiili vastavalt kliendi soovile.

Vaata kogu ehituspuitu

Värvitud ja immutatud puitmaterjal

Kõiki oma toodetud materjale me ka krundime, värvime või immutame vastavalt kliendi soovidele. Käesoleval aastal valmis meil uus värvitöökoda, mis võimaldab meil pakkuda kruntimist ja värvimist veelgi paindlikumalt.

Saematerjal

Saematerjali soetame nii Eestist kui lähiriikidest oma pikaaegsetelt partneritelt. Meie partnerid lähtuvad üldtunnustatud kvaliteedinõuetest ning järgivad PEFC, FSC® (C149652) standardeid. 

OSTA SAEMATERJAL E-POEST