Natural 30

AS Natural alustas 1990. aastal Koerus ning on pidevalt panustanud jätkusuutlikku arengusse ja on tänaseks üks moodsamaid puidutöötlejaid Eestis.

Suurima kogemusega puidutöötleja Eestis

AS Natural on kohalikul kapitalil põhinev Eesti juhtiv puidutööstus, mis keskendub põhjamaise okaspuidu väärtustamisele ja väärindamisele.

AS Natural alustas 1990. aastal Koerus ning arenes kiiresti üheks juhtivaks saekaatriks Eestis. Üheksakümnendate keskpaigas kaasati välisinvesteeringuid Islandilt eesmärgiga arendada tootmist ning kontrollida tarneahelat alates metsast kuni tarbijani. Ettevõte on pidevalt panustanud jätkusuutlikku arengusse ja tänaseks on Natural AS üks kõige moodsamaid höövelveskeid Eestis. Meie olulisteks klientideks on ehitusettevõtted ja majatehased Eestis ning head välispartnerid Lääne-Euroopas, Aasias, Okeaanias ning Põhja-Ameerikas.

Meie tootmisetapid kätkevad endas saematerjali sorteerimist, kuivatust, hööveldust, tugevus-sorteerimist, järkamist, immutamist ning värvimist. Alates 2016. aastast käivitasime oma Koeru tehases ka fermitööstuse, mis pakub kõrge kvaliteediga ogaplaat-katuseferme nii Eestis kui ka lähiriikides. Tänaseks oleme kasvanud üheks Eesti suurimaks ja hinnatuimaks ogaplaat-fermide tootjaks.

Tootmisprotsessis lähtume kliendi täpsetest vajadustest kvaliteedi ja toodete spetsifikatsiooni osas ning viime projektid tellimusest tarneni vastavalt kokkuleppele kõikjale üle maailma. Meie peamiseks toodanguks on tugevussorteeritud höövelpuit (karkassimaterjal), terrassimaterjal, erinevad profiillauad, täpsusjärgatud puitkomponendid ning katusefermid.

Natural AS peab väga oluliseks ka oma inimesi ning ümbruskonda, kus me tegutseme. Oleme Koeru valla üks suurimaid maksumaksjaid ja tööandjaid. Toetame kohalikku noorte jalgpalliklubi ning oleme kaasa aidanud kogukonna ürituste läbiviimisele.

Vaata tootmist