Tööstuslik viimistlus

Voodrilaua, terrassilaua, aialippide ja tuulekasti tööstuslik viimistlemine.

Tööstuslik viimistlemine toimub kontrollitud ja tolmuvabas kliimas, kus spetsiaalselt laua viimistluseks välja töötatud tootmisliinid, mis tagavad ühtlase värvikihi paksuse. Kogu protsessi käigus jälgivad kogenud operaatorid pinnakihi kvaliteedistandardeid ning dokumenteerivad vajalikud andmed.

Tehases viimistletud voodrilaudade tootmine ei sõltu ilmastikust ning toimub kliimas, mis tagab värvaine kvaliteetse kuivamise. 

Tehases viimistlus aitab oluliselt kiirendada ehituse protsessi, vähendades seeläbi tööjõu, ehitusseadmete rendi ja muid organiseerimise alaseid kuluseid. Viimistletud puitmaterjali on võimalik paigaldada sõltumata aastaajast, lisaks eelviimistletud materjal aitab ära hoida mitmeid riske, mis võivad rikkuda ehitust.

Võimalik on tellida peensaetud, hööveldatud, harjatud või rihveldatud pinnaga viimistletud välisvoodrilaudu.

Tööstusliku värvimise miinimum kogus on 50m2. Väiksemad kogused suhtleme eraldi üle.

Toone saad valida NCS või RAL värvikaartidelt. Jäta oma värvikood ostukorvis olles lisainfo lahtrisse. Meie müügispetsialist vaatab esitatud tellimuse üle ja annab teada võimaliku teostuse. Kui kasutad mõnda muud värvikaarti (välja arvatud Tikkurila, Akzo Nobel, Teknos), siis märgi ka see täpsustus kommentaarina.