Välisvoodrilauad

Milliseid välisvoodri lahendusi Naturalist leiab?

Natural toodab voodrilaudu kõrgekvaliteedilisest kuuse või männi saematerjalist, mis on hangitud Skandinaavia ja Eesti saeveskitest.

Tagamaks parim ja kauakestev voodrilaud soovitame tellida materjal, mis on eelnevalt tööstuslikult viimistletud Naturali viimistlustehases.

Meie e-poes on voodrilauad naturaalsel kujul ja tehases viimistlemine tuleb juurde lisada täiendava infona toodet ostes või projektimüügi haldurile. Juhul kui soovid mõnda valmislahendust oma silmaga näha, siis saate tellida ka näidistooted, mis tuuakse teile kulleriga soovitud aadressile.

Allpool toome välja tootmises olevate voodrilaudade profiilid koos mõõtude ja Naturali viimistluslahendustega.

Viimistluslahendused oleme jaganud hooldusvälpade järgi.

+ Naturaalsed lauad (viimistlus puudub)

+ Täiskatvad välitooted (hooldusvälp kuni 15 aastat)

+ Lasuursed ehk läbikumavad välitooted (hooldusvälp kuni 5 aastat)

+ Poolkatvad välitooted (hooldusvälp kuni 7 aastat

+ Katvad ja lasuursed tulekaitsetooted, mis tagavad Bs1d0 tulekatiseklassi

Lisateenusena on võimalus voodrilaudadele freesida otsatapid, mis annab ehitajale juurde paindlikkust ja pinnase harjamist.

Kasulike nippe leiad ka meie Ehituspuidu blogist ja valmis tooteid viimistletud ehituspuit tootekataloogist.

Välisvoodrilaudade profiilid

Kõik ristlõigete mõõdud on millimeetrites (mm) ja tegemist ei ole lõpliku nimekirjaga. Meie projektimüügi ja eksportklientide tootevalikus leiab mitmeid erilahendusi. Uuri lisainfot projektimüügi meeskonnalt.

Kare või hööveldatud?

Natural AS pakub erineva pinnatöötlusega voodrilaudu. Reeglina nakkub värv paremini karedal pinnal (peensaetud või harjatud). Sile höövelpind selle eest kogub vähem mustust. Kõige paremini rõhutab puidumustrit harjatud pind. Värvainete osas jääb puidumuster enim kumama lasuursete toodete puhul, kuid ka siin oleneb kõik toonist – tumedamatel vähem, heledamatel rohkem. Soovime välja töötatud näidised panna müüki meie e-poodi 2023.a kevade jooksul.

Välisvoodrilaua tapid

Meie e-poes on iga toote juures täpsete mõõtudega profiilipilt ja näha laudade asetus. Kui vajad täiendavaid selgitusi, siis jäta sõnum chati.

UUS TEENUS! Otsatapi freesimine

Säästa aega ja raha.

Otsatapi teenust pakume läbi projektimüügi halduri vahendusel lisateenusena. Otsatapid tuleb freesida enne viimistlust ja hind sõltub laua paksusest ja arvutatakse m3 alusel. Otsatapil on mitmeid eeliseid ja klientide tagaside on olnud seni positiivne ning küsitakse üha rohkem. Toome välja mõned kohad, kus ehitajad ja kliendid on näinud otsatapiga laudadel eeliseid. Kindlasti tuleks hinnata iga objekti puhul eraldi, kas sellest on abi.

+ Ehitaja jaoks on töö ladusam.

+ Materjali hankimisel saad olla paidlikum. Kindlate pikkuste hankimine ei tekita lisa muresid.

+ Oluline kokkuhoid tuleb paigaldamisele kuluva aja kokkuhoiust.

UURI LISAINFOT

Hoolega valitud toonid

Oleme välja töötanud 10 Naturali välitooni, mis sobivad hästi Eesti olulistiku. Väiksed erinevused värvikaardil ja valmis tootel on loomulikud. Kõik sõltub valgusest, kus valmis lauda vaatad. Meie pildid on tehtud talvisema päevavalguse käes. 

NB! teeme koostööd üle 10 erineva värvitootjaga. Kui ei leia sobivat tooni või eelistad kindlat tootjat, siis võta ühendust projektimüügi meeskonnaga. Toone võib valida ka RAL või NCS värvikaardilt näiteks Teknose lehelt.

Soovid rohkem infot meie võimaluste kohta?

Meie tootearendus viimistlustehases alles kogub hoogu. Kõik ei pruugi olla veel veebilehele jõudnud ja mõni asi vajabki üle selgitamist. Võta julgelt ühendust, kui ehitamiseks läheb.

Lisaks siin toodud 10-le põhitoonile, mida on võimalik tellida kõikidele voodrilaua profiilidele on Natural on välja töötanud viis viimistletudlahendust.

1. Täiskatvad lahendused: Natural Opaque Premium | Natural Opaque Classic | Natural Opaque Basic

2. Lasuursed ehk läbikumavad välitooted: Natural Transparent

3. Poolkatvad välitooted: Natural Semi-transparent

4. Tulekaitse lahendused: Opaque Classic | Transparent

5. Disaintooted: Vintage tootesari | Valtsitud tooted (tulekul)

Vaata lähemalt

Vaata kuidas valmivad voodrilauad Naturali viimistlustehases.