Transporditeenus

Transporditeenuse pakkumiseks kasutame pikaajalisi koostööpartnereid. Teie kaup jõuab lubatud ajaks soovitud kohta ja vajadusel ka koos tõstega.

Transpordi valik sõltub nii objekti ligipääsetavusest, tõste vajadusest ning ka tellitud kauba nõuetest (näiteks katusefermide gabariidid ja pikemate 5-6 m ehituspuidust koosnevate koormate vedu) ja vastavalt sellele pakume oma parima lahenduse.

Transporditeenuse tingimused:

E-poe tellimused, mis on üle 600€ (KM-ga) toimetame Mandri-Eesti kliendile tasuta 1 nädala jooksul. 

Tellimused, kus kliendi soov on saada kaup 3 tööpäeva jooksul maksavad sõltuvalt asukohast 150-500€. Täpse hinna ütleb pakkumise koostanud müügispetsialist.

• (Projektimüük müügihalduri vahendusel) Kõik tellimused, mis on üle 3000 € (+KM) toome Mandri-Eesti piires 3 tööpäeva jooksul soovitud kohta ja transporditeenus on tasuta.

Transporditeenustele ei tehta allahindlusi. Hind kujuneb tõstuki töötunnist ja kaubaauto läbitud kilomeetritest ning transpordiga seotud lisatasudest nt saarte puhul praami pilet.

Transporditeenust pakume ainult meie tehases toodetud ehituspuidule ja katusefermide tranportimiseks klientidele.

Me jagame tranporditeenuse osutamiseks vajalike kontaktandmeid meie partneritega. Sh märkuseid, mida müügispetsialistiga kokku lepitud.

Klient peab tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajaks on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja/või kohapealsed olud vastavad kokkulepitule.

Kokkuleppel müügispetsialistiga on võimalik kaubale järgi minna ka Koeru tehasesse. Sel juhul ole valmis kauba laadimisel kätt külge panema, varu omale piisavalt koorma kinnitusvahendeid ja tea, et võtad endale vastutuse transportimisel tekkinud kvaliteedi halvenemised.