Tootenäidiste tellimine

Oma silm on kuninagas. Vahel tahaks aru saada, mida tähendab pool transparentne ja transparentne või kuidas 2 voodrilauda omavahel kokku pannes jäävad ning kui valge on päikese käes RAL9010 toon võrreldes RAL1013 tooniga.

Meile meeldib, kui sa niimoodi mõtled ja aitme sind hea meelega.

Pakume välja kolm lahendust:

1. Telli e-poest tootenäidised kulleriga soovitud aadressile.

2. Kokkuleppel projektimüügi kliendihalduriga külasta Sõpruse pst näidiste saali.

3. Osale kliendipäeval Koerus/Tallinnas või koos kliendihalduriga külastad meie Koeru tehasekompleksi.

Kui sa ei leia siit lehelt vajalike näidiseid, siis kirjuta e-pood@natural.ee

Sisevoodri näidised

Vahatatud sisevoodrilaud

Valge vahatatud voodrilaud on enim levinud lahendus lagede ja seinte katmiseks. Valge vaha jätab õrna puidu mustri ja siidjasmati läikega pinna, mida on lihtne puhastada. See on mustust hülgav ja sobib ka niiskemates ruumides.

Antud tootenäidised on mõeldud lagede ja seinte katmiseks ainult siseruumides. Soovi korral on võimalus tellida sama töötlus mõnele muule sisevoodrilaua profiilie või valida lasuursete toonide seast oma sobiv. Olemas ka spetsiaalsed vahad saunavoodrilaua jaoks.

Näidistena saadame kolm ~30cm 12x120 STV vahatatud lauda.

Telli näidised

Lakitud sisetooted

Valge lakiga lauad on mõeldud siseruumides lagede või seinte katmiseks.

Lakid tekitavad tugeva ja vastupidava kihi puidu pinnale. Neid on kerge puhastada.

Lakkidel on erinev läike aste ja puidu muster reeglina tugevamalt näha. Meie näidised on poolmatt läikega ja sooja valge tooniga, mis loovad erilise koduse hubase tunde.

Soovi korral on võimalus tellida sama töötlus mõnele muule sisevoodrilaua profiilie või valida lasuursete toonide seast oma sobiv.

Näidistena saadame kolm ~30cm 14x121 STP lakitud lauda.

Telli näidised

Vintage seeria

Natural Vintage toode imiteerib looduslikult vananenud puitu, tuues esile puidu eripära, reljeefsuse ning ilu.

Oleme väljatöötanud Naturali 7 tooni, mida saab tellida meie e-poest või küsida näidisena haldurilt. Valge, kollane, oranz, pruun, tumehall, tume sinine, must või hoopis triibuline sein on juba kõik, sinu teha. Soovi korral saad valida erinevate lasuursete sisetoonide vahel värvitootjate värvikoodi kataloogist.

Vintage tootel on puidu pinda harjatud, viimistletud värvi või peitsiga ja lihvitud, et anda talle vananenud puidu effektne väljanägemine. Kui õiget tooni ei ole, siis telli näidis pinnatöötlusega tutvumiseks.

Näidistena saadame kolm ~30cm 12x120 STV valitud toonis lauda.

Telli näidised

Välisvoodri näidised

Natural Opaque Premium

Hooldusvälp kuni 15 aastat

Oleme välja töötanud 10 Natural Premium välitooni, mis sobivad hästi Eesti kliima tingimustesse.

Antud toode tagab meie välitoodete portfellis pikima hooldusvälba (kuni 15 aastat). Toode on viimistletud 1x4 külge valge krundiga jah 2x3 (pealt ja küljed) külge katva värviga. Kattev värv on toonitud vastavalt kliendi soovile või Naturali tooniga.

Vaata valitud toonid alati üle paberkaardist või värvitud näidistelt, kuna arvutiekraani/pildil vastu vaatav toon võib oluliselt toone moonutada.

Näidiste tellimisel saadetakse kaks valitud tooniga 21x145 UYV/S voodrilauda.

Telli näidised

Natural Transparent

Hooldusvälp 3-5 aastat

Toode on petsitud 1x4 + 1x3 külge kliendi poolt sobiliku tooniga.

Kuna heledamad toonid omavad oluliselt vähem pigmenti, siis nende hooldusvälp on kuni 3 aastat, tumedate toonide puhul kuni 5 aastat.

Vaata valitud toonid alati üle paberkaardist või võimalusel värvitud näidistelt, kuna arvutiekraani/pildil vastu vaatav toon võib õue valguse käes oluliselt toone moonutada.

Näidiste tellimisel saadetakse kaks premium klassi voodrilauda 21x120 UTSO, mis on viimistletud meie poolt valitud lasuurse tooniga.

Näidiste tellimiseks kirjuta e-pood@natural.ee

Semi-transparent

Hooldusvälp kuni 7 aastat

Toode on immutatud 1x4 külge (sertifikaat: BS/EN 335-1:1994 -kasutusklass 3) läbipaistva immutiga ning viimistletud 2x3 külge poolkatva värvainega ning kliendi poolt sobivas toonis

Vaata valitud toonid alati üle paberkaardist või võimalusel värvitud näidistelt, kuna arvutiekraani/pildil vastu vaatav toon võib õue valguse käes oluliselt toone moonutada.

Näidiste tellimisel saadetakse kaks premium klassi voodrilauda 21x120 UTSO, mis on viimistletud meie poolt valitud lasuurse tooniga.

Näidiste tellimiseks kirjuta e-pood@natural.ee

Terrassilauad

Immutatud terrassilauad

Terrassilaua tellijad on kevade kuulutajad puidumüüjale aga üha enam on hakatud terrasse uuendama ja ehitama ka muudel aastaaegadel. Naturali tootevalikus on standardtooted (Estonia profiil) alati laost saadaval ja reeglina omame ka varuks naturaalsel kujul laudu, et viimistleda neid eriliste projektide tarbeks.

Terrassilauad on immutatud pruuni H3 immutusklassi immutiga, mis tähendab, et neid ei tohi hoida vastu maad või paigaldada kohtadesse, kus on veega kokkupuude.

Parima väljanägemise ja tugeva pinnakihi saad aastatega, kui hooldad järjepidevalt laudu sobivate vahenditega.

Näidiste tellimisel saadetakse kliendile komplekt 95 mm - 120 mm - 145 mm laiusega terrassilaudadest, mis on sügavimmutatud pruuni H3 klassile vastavalt.

Näidiste tellimiseks kirjuta e-pood@natural.ee

Termotöödeldud terrassilauad

Seda termotöödeldud terrassilaua lõhna tahad sa kindlasti tunda. Telli kasvõi selle elamuse pärast.

100 % naturaalne, kemikaalivaba töötlus ja ei aja vaiku välja. On sobiv erinevatesse kliimatingimustesse ja tal on parem bioloogiline vastupidavus. Imab vähem vett endasse ja on väiksemad sisepinged puidus st. ei mängi põrandal kuivamisega.

Näidiste tellimisel saadetakse kliendile kaks 26x117 mõlemalt poolt sile männi puust termotöödeldud terrassilauda.

Näidiste tellimiseks kirjuta e-pood@natural.ee